20
sie

Spływy kajakowe Wdą

spływy kajkowe wdaPiękna nizinno-leśna i meandrująca wśród lasów Wda jest szlakiem bardzo malowniczym i atrakcyjnym krajoznawczo. Zwana też Czarną Wodą, Trasa spływu jest łatwa, nie wymaga doświadczenia kajakarskiego, a jednocześnie przebiega przez bardzo malownicze tereny rezerwatów przyrody. Wda obok Brdy jest jedną najdłuższych rzek w Borach Tucholskich, jednocześnie jednym z najważniejszych szlaków wodnych Pomorza.

Zajmujemy się organizacją spływów kajakiem po Wdzie na każdym jej odcinku. Początkującym proponujemy krótkie spływy bezpiecznymi, wygodnymi kajakami na odcinkach nie wymagających umiejętności. Dla bardziej zaawansowanych te same kajaki posłużą do przeżycia nawet kilkudniowej przygody na najładniejszych, odcinkach rzeki o różnym poziomie trudności.
Proponujemy Państwu miłe spędzenie wolnego czasu oraz wypoczynek w wolne od pracy i wakacyjne dni. Wszystko to można osiągnąć podziwiając z kajaka przepiękne krajobrazy, widoki i przyrodę naszych rzek. Wszystkim zapracowanym, którzy nie mogą pozwolić sobie na urlop w czasie wakacji proponujemy spływy najpiękniejszymi odcinkami rzeki.

Szlak Wdy jest coraz bardziej docenianą trasą, na której można spokojnie lub też w towarzystwie wyższych dawek adrenaliny spędzić swój wolny czas. Spływy kajakowe stanowią wciąż swego rodzaju egzotykę w naszym społeczeństwie, ponieważ niewiele osób próbowało w ten aktywny sposób spędzić wakacje czy choćby weekend. Jeśli, jednak już zdecydujemy się i przeżyjemy „ten pierwszy raz” w kajaku, to z pewnością będzie wracać na szlak, kiedy to tylko będzie możliwe

Spływy kajakowe Wdą to doskonałe rozwiązanie również dla osób, które szukają wytchnienia po ciężkim tygodniu pracy i chcą spróbować podjąć nowe wyzwania, które pozostawią w nich niezapomniane wspomnienia oraz emocje.

JEŚLI SĄ PAŃSTWO ZAINTERESOWANI ORGANIZACJĄ SPŁYWU KAJAKOWEGO NA SZLAKU WDY – ZAPRASZAMY DO KONTAKTU